Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Региональный представитель в Україні
  5. Региональный представитель
  Відправити резюме

  Региональный представитель

  Заблокована
  9 000 грн.
   10 вересня  Харків 
  Компанія: Виза Консалтниг   (https://jobs.ua/company-viza-konsaltnig-135706) (Всі вакансії)
  Рубрики:Офісний персонал; Робота для студентів

  Контакти

  Телефон: +38 (098) 583-25-40
  Контактна особа:Дмитрий

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  Иностранная Компания, работающая в сфере трудоустройства в Западной Европе и оформления виз , предлагает всем желающим дополнительный заработок через взаимовыгодное сотрудничество с нашим агентством . Мы набираем агентов из городов и посёлков Украины. Задача агентов - дать объявления в местных популярных газетах, городских интернет сайтах и форумах об услугах по трудоустройству желающих за границу (на определённое время). Наше агентство специализируется на таких странах: Польша, Эстония, Голландия, Швеция , Финляндия, Дания, Великобритания и др. страны Евросоюза. Оформление Договора о сотрудничестве и всех других разрешительных документов. Место жительства, возраст, образование значения не имеет. Требования : доступ к интернету. Заявки и Ваше резюме просим высылать на наш электронный почтовый ящик

  или на Вайбер : +380985832540.

   

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору