Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Риелтор в Україні
  5. Риелтор
  Відправити резюме

  Риелтор

  Заблокована
  10 000 грн.
    1 липня  Одеса 
  Компанія: "НАШЕ" агентство недвижимости  (https://jobs.ua/company-nashe-agentstvo-nedvijimosti-95269) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування; Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Контактна особа:Татьяна Софроньевна
  Адреса:г. Одесса, Академика Сахарова, 38

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Представительство агентства недвижимости «НАШЕ» в Суворовском районе проводит дополнительный набор на должность Специалист по недвижимости (риелтор). Кандидаты без опыта работы проходят обучение и стажировку. Кандидатам с опытом работы предоставляются лучшие условия оплаты. Для работы предоставляются комфортабельные офисы, оргтехника, доступ в интернет. Возможность работать с базой данных в домашних условиях. Хорошая рекламная поддержка, помощь руководителей, наставников. Обеспечение клиентами, как покупателями, так и объектами для продажи.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору