Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Риэлтор в Україні
  5. Риэлтор
  Відправити резюме

  Риэлтор

  Заблокована
  25 000 грн.
   18 травня  Харків 
  Компанія: АН Харьков-риэлтер  (https://jobs.ua/company-an-harkov-rielter-55090) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування

  Контакти

  Контактна особа:Наталя

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:плаваючий графік роботи

  Опис вакансії

  Запрошуємо агента з нерухомості в АН «Харків-Ріелтер»! Пропонуємо стати професійним ріелтором і отримувати високий і стабільний дохід, який залежить тільки від Вашоі старанності. Ви отримаєте: - можливість постійно підвищувати свій дохід - роботу в команді професіоналів - навчання за рахунок компанії Від Вас буде потрібно: - бажання працювати в команді - вміння працювати з людьми - досвід успішних продажів вітаємо. Обов'язки: консультування клієнтів; - робота з власниками і покупцями нерухомості; - контроль підготовки документів на угоду -прозвон власників з нашої бази Початок кар'єри в нерухомості перший крок на шляху до фінансового благополуччя!

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору