Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Риэлтор, агент по недвижимости в Україні
  5. Риэлтор, агент по недвижимости
  Відправити резюме

  Риэлтор, агент по недвижимости

  Заблокована
    9 червня  Харків 
  Компанія: ЧФ Харьковское агентство недвижимости - ХАН  (https://jobs.ua/company-chf-harkovskoe-agentstvo-nedvijimosti-han-76588) (Всі вакансії)
  Рубрики:Нерухомість та страхування; Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Контактна особа:Ольга Славина
  Адреса:Харьков, ул. Валентиновская, д.18

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Вы остались без работы? Работники турагентств, продавцы различных сфер ( от игрушек до обуви и одежды ), уважаемые соискатели! Ищу активных людей на 2 свободные вакансии. Ваш опыт обязательно пригодится в нашей сфере. У нас есть все возможности для хорошего заработка при наличии любви к людям и активности! Именно таких людей приглашаю на работу.
  Опыт работы не обязателен, но приветствуется, если он был в торговле любыми услугами, товарами... У нас, практически, сфера услуг.
  Вниманию продавцов рынка Барабашова, сетевиков, торговых представителей! Вы продавец по призванию? Такой товар, как квартиры, нужен всегда. Вы справитесь. Специфике научу.
  Все исходные данные есть ( от отличной базы данных и CRM-системы до обучения и поддержки ).
  Подробнее на собеседовании.
  Вы активно ищете работу? Тогда звоните!

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору