Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Робітники на виготовлення рибних делікатесів в Україні
  5. Робітники на виготовлення рибних делікатесів
  Відправити резюме

  Робітники на виготовлення рибних делікатесів

  Заблокована
  21 500 грн. + %
    8 травня  Харків 
  Компанія: Легат  (https://jobs.ua/company-legat-113196) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Контактна особа:Елена
  Адреса:Кропивницкий, пр. Ленина, 11

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Беремо по візам і біометріїї. Робота на вже. Організований виїзд щотижня з Києва.

  Роботодавець пропонує спецрейс Київ-Грудзьондз, надає всі супровідні документи для безпроблемного перетину кордону та доїзду до місця оформлення на роботу.

  Вартість квитка у перевізника становить 2500 грн., по приїзді кандидата роботодавець кожному пасажиру компенсує по 200 злотих готівкою.

  Кандидати з України обов'язково витримують карантин 14 днів.
  На цей час роботодавець надає безкоштовне проживання в хостелі, організовано доставку замовлень продуктів до дверей. Після цього періоду кандидатів відвезуть на заклад праці.

  Робота на сучасному, високотехнологічному закладі, який займається виробництвом рибних делікатесів. Підприємство виробляє більше 100 різних найменувань продукції. Робота не складна, не потребує наявності аналогічного досвіду, єдиною вимогою є навчатися і працювати. До основних обов'язків працівника входить: виконання процесів, які пов’язані з виробництвом та обробкою риби, рибних продуктів та морепродуктів, філетування (розрізання) на порційні шматки, важення та пакування та маркування на конвеєрній установці, приготування салатів та інших рибних продуктів, підтримання чистоти на робочому місці. На підприємстві декілька цехів, з різним температурним режимом, що залежить від технологій.

  ВИМОГИ:

  ● Вік: до 55 років.

  ● Віза не менше – 5 місяців або повна біометрія

  ● Досвід роботи на аналогічному підприємстві вітається

  ● Можуть бути особи без досвіду роботи

  ● Відповідальність, працьовитість

  ● Без шкідливих звичок

  ● Хороша фізична форма та здоров’я , витривалість та спритність.

  РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :

  Робочий час: робочий графік по 12год./день, з понеділка по пятницю робота в 2 зміни – денну та нічну (6-18, 18-6), є робочі суботи (не завжди) - по 8 год, вихідний день - неділя. Є можливість працювати понадгодини. В місяць виходить близько 250-290 відпрацьованих годин. (Але , якщо через прогули кількість годин за місяць виявиться менше 200 годин, то при розрахунках ЗП з неї буде відраховано по 2 злотих за кожну недопрацьовану годину в якості штрафа).

  Оплата праці: 13 зл. нетто за годину праці. Виплата з/п проводиться 10 числа кожного місяця на банківську карту.

  Житло: надається роботодавцем, працівник сплачує лише 150 злотих за комунальні! В кімнатах мешкає кілька працівників (2-3-4). Кухня та ванна кімната – загального користування. До місця роботи – 20-30 хвилин транспортом, проїзд забезпечується роботодавцем (для працівника безкоштовно)

  Харчування: за рахунок працівника, в місцях проживання є кухня. В робочу зміну можна харчуватись на заводі продукцією без обмежень (консерви, пресерви, рибні делікатеси).

  Робочий одяг: роботодавець видає необхідний робочий одяг (чоботи, покриття на голову, уніформа).

  Тип договору: офіційне працевлаштування по UMOWA ZLECENIE. Кожен працівник проходить процедуру обов'язкового медогляду (виготовлення санітарної книжки), відкриття банківського рахунку. До роботи приступають за 2-5 днів після приїзду.

  ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

  ● Місце праці: Польща , Картошино (Kartoszyno w województwie pomorskim)

  ● Всі працівники обов’язково проходять медогляд та отримують санкнижки.

  ● Увага! Якщо працівник відпрацьовує 3 місяців на підприємстві – роботодавець оформлює санкнижку за свій власний кошт, але якщо працівник відпрацьовує менше 3 місяців на підприємстві – з останньої заробітної плати будуть знімати 350 зл. за оформлення санітарної книжки.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору