Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Ресторанний бізнес, кулінарія
  5. Рубщик-обвальщик мяса.
Відправити резюме

Рубщик-обвальщик мяса.

Заблокована
12 000 грн.
  7 травня  Київ 
Компанія: ФОП БУДЬКОВ И.М.  (https://jobs.ua/company-fop-budkov-im-1566998) (Всі вакансії)
Категорії:Ресторанний бізнес, кулінарія
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Рубщик-обвальщик мяса. В связи с расширением в нашей команде появились вакансии. ОР обязательно. ГР плавающий. Основные треб.: опрятность, порядочность, честность. Компания предлагает: бесплатное питание, униформа, бесплатное обучение перед началом работы, ежемесяные прямии за качественно выполненную работу. Работа в дружном и трудолюбивом коллективе.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору