Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Сборщик клубники Эстония в Києві
  5. Сборщик клубники Эстония
  Відправити резюме

  Сборщик клубники Эстония

  Заблокована
  30 000 грн.
   10 червня  Київ 
  Компанія: Rasmus Zelek  (https://jobs.ua/company-rasmus-zelek-1604536) (Всі вакансії)
  Рубрики:Сільське господарство, агробізнес; Робота за кордоном

  Контакти

  Контактна особа:Rasmus Zelek

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:сезонна робота

  Опис вакансії

  Требуются мужчины, женщины, семейные пары. Цена за собранную клубнику — 0,8 евро за килограмм. В минимуме, неопытный сборщик собирает от 50 кг в день, а опытный сборщик, который уже имеет определенный опыт сбора клубники, собирает около 100 кг в день.Таким образом, если вы готовы работать на результат, можно считать средний объем собранной ягоды в день — 75 кг. Жилье предоставляется работодателем абсолютно бесплатно. На питание и другие расходы обычно уходит не более 100 евро с человека в месяц. Оформление — рабочая эстонская виза на период сбора ягоды. Ваши расходы — 40 евро на оформление разрешения на работы + дорога

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору