Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Сборщик мебели
Відправити резюме

Сборщик мебели

Заблокована
15 000 грн.
  6 травня  Київ 
Компанія: ТОВ "КОМПАНІЯ ВІЗАРД ГРУПП"  (https://jobs.ua/company-tov-kompanya-vzard-grupp-1568182) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Требуется специалист, владеющий навыками в изготовлении разноплановой мебели(кроме мягкой) по индивидуальному заказу от чертежа - до окончательной установки готового изделия у заказчика. Необходимы навыки владения форматно-раскроечным, кромко-облицовочным и присадочным станками. Навыки в малярных работах приветствуются.

Обязанности: Из обязанностей ничего сверх естественного - 5-ти дневный график работы, не врать и не злоупотреблять спиртным.

Условия: Цеха расположены не далеко от метро Академгородок. Официальное трудоустройство. Весь необходимый инструмент предоставляется работодателем. Есть раздевалка и место для приема пищи с холодильником и микроволновкой. Нормальный коллектив. Директор не орущий, сам умеющий работать, всегда подскажет и поможет.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору