Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Секретар керівника

  9 октября  Харьков

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Вимоги:

вища освіта, знання ПК, знання вимог Інструкції з діловодства

Умови роботи: повний робочий день, з понеділка до четверга з 8 до 17 години, в п’ятницю з 8 до 15:45, перерва з 12 до 12:45

Обов’язки:

Приймає та розподіляє по структурним підрозділам Держекоінспекції телефонні дзвінки.

Планує розпорядок робочого дня керівника, створює умови для його ефективної роботи: скликає наради керівництва, веде протокол нарад (засідань), організовує зустрічі, переговори, поїздки і прийом громадян начальником Держекоінспекції.

Бронює квитки. Здійснює пошук інформації, вирішує поставлені задачі. Виконує інші особисті доручення начальника Держекоінспекції.

За дорученням завідувача сектору, керівництва Держекоінспекції готує, за матеріалами структурних підрозділів — аналітичні довідки, матеріали, інформацій з питань, що належать до його компетенції.

Здійснює реєстрацію та відправку вихідної кореспонденції Держекоінспекції. Здійснює реєстрацію вихідних телефонограм.

Складає списки згрупованих поштових відправлень Держекоінспекції.

Своєчасно готує та надає пропозиції сектору, відповідальному за бухгалтерський облік щодо придбання поштових конвертів та марок.

Забезпечує ведення архівних справ вихідних документів Держекоінспекції. Готує закінчені діловодством вихідні документи Держекоінспекції до постійного і тривалого (понад 10 років) термінів зберігання та використання у відповідності до вимог Інструкції з діловодства в Держекоінспекції.

Здійснює табельний облік робочого часу керівництва.

Здійснює контроль за веденням діловодства, збереженням документiв сектору за відповідним напрямом роботи. Органiзовує роботу з документами у вiдповiдностi з чинним законодавством.

Та інші відповідно до посадової інструкції

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх