Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Офісний персонал
  5. Секретар компанії
Відправити резюме

Секретар компанії

Заблокована
7 000 грн.
 10 серпня  Київ 
Категорії:Офісний персонал

Контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Запрошуємо на постійну роботу Секретаря компанії та відділу прямих продажів. Вимоги: баж. до 30 років, приємної зовнішності, бажано знання офісних програм. Умови: навчаємо в процесі роботи. Графік: з 9.00 до 17.00, 5-денка. Дружній колектив, кава та чай за рахунок компанії. Робота в офісі, поруч ст.м "Дарниця". З/п на ВТ 7000 грн. Довідки за тел.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору