Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Бровари
  4. Офісний персонал
  5. Секретарь офис менеджер
Відправити резюме

Секретарь офис менеджер

Заблокована
9 000 грн.
  1 травня  Бровари 
Компанія: NT-service  (https://jobs.ua/company-nt-service-1568259) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: жен., 20−45 лет, уверенный пользователь ПК .Только броварчанка.

Обязанности: Компания NT-service готова взять на работу сотрудника без опыта работы при условии, что сотрудник будет сам хотеть овладеть недостающими знаниями в области секретаря офис-менеджера сервисной компании по ремонту и продаже компьютерной техники.

Обязанности: Административно-хозяйственная деятельность (заказ расходных товаров, обеспечение жизнедеятельности офиса и пр.); делопроизводство (корреспонденция, счета, договора и пр.); прием и распределение входящих звонков; решение организационных вопросов; выполнение поручений руководства. Выявление потребностей Клиента.

Проводим обучение.

Условия: Офисные, с 9−00 до 18−00 (суб, воскр — выходные)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору