UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту.
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Senior Java Developer (relocate to Europe) в Києві
  5. Senior Java Developer (relocate to Europe)
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Senior Java Developer (relocate to Europe)

Заблокована
 19 січня 2018  Київ
Рубрики:IT, WEB фахівці; Робота за кордоном

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

REQUIREMENTS:

  • At least 5+ years of Java programming experience;
  • Deep knowledge of Spring / Hibernate / Maven;
  • Practical skills with SQL, Oracle or other database;
  • English: Upper-Intermediate level or higher.

COMPANY OFFERS:

  • Registration of documents which are necessary for relocation and employment;
  • Payment of all costs: relocation for candidate and his/her family, accommodation (for first few months), registration of documents, food & drinks, gym & pool;
  • Long-term employment (project work is also possible);
  • Medical insurance;
  • Paid vacation (25 business days per year);
  • Free courses of foreign languages;
  • Convenient office location, modern business center;
  • Good working conditions: up-to-date equipment, comfortable workplace, relax & entertainment zones;
  • Career and professional development;
  • High salary in EUR, regular financial bonuses.

Please, send your CV marked «Senior Java Developer (relocate to Europe)» in the subject via e-mail: resume[at]itrs.ua

Tel.: (044) 228-7271

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору