Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Сервис инженер по ремонту электроники в Україні
  5. Сервис инженер по ремонту электроники
  Відправити резюме

  Сервис инженер по ремонту электроники

  Заблокована
   27 січня  Харків 
  Компанія: ANKLAV  (https://jobs.ua/company-anklav-420349) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 304-03-76
  Контактна особа:Олег Юрченко
  Адреса:ул.23 Августа дом №62, магазин "Анклав"

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Нужен реальный мастер по ремонту в Сервисный центр магазина компьютерной техники и электроники! Кандидатов в надежде обучиться, научиться, я смогу и т.д. огромная просьба НЕ БЕСПОКОИТЬ - учить некому, некогда и даже платно нет желания. Всё сам от начала и до победного!

  При этом обязательное прямое общение с клиентами по телефону компании, оперативно через чаты Viber, Telegram компании, отвечать клиентам по корпоративной электронной почте оперативно, в том числе смысловое поддержание и наполнение контентом сайта (в смысле какие работы мы проводим и почем?!возможно рекомендации по улучшению - только приветствуются!), участие в сьёмке роликов для youtube в рекламных целях.

  При этом категорически запрещено использование личного мобильного телефона, личных чатов, личной электронной почты в работе с клиентами!

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору