Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чернігові
  4. Робота Шліфувальник в Україні
  5. Шліфувальник

  Шліфувальник

  Заблокована
  8 000 грн.
   13 травня  Чернігів 
  Компанія: Чернігівський міський центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-cherngvskiy-mskiy-tsentr-zaynyatost-1599473) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (063) 805-96-85
  Контактна особа:Олена
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Підприємство виготовляє обладнання для виробництва соняшникової олії: робота на механічному обладнанні, уміння шліфувати і нарізувати рифлення на поверхні (плоска шліфовка). Знання правил перевірки на точність шліфувальних верстатів

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору