Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Шліфувальник паркета
Відправити резюме

Шліфувальник паркета

Заблокована
20 000 грн.
 14 серпня  Київ 
Компанія: ФЛП Кульчевский Александр Иванович  (https://jobs.ua/company-flp-kulchevskiy-aleksandr-ivanovich-1581588) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура

Контакти

Телефон:073-091-3705.

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

шліфувальник паркета на постійну роботу, а також на тимчасову. Робота в Києві. Обладнання надаємо. Без ШЗ, порядність, ДР, вік бажано до 45 років. З/п від 20000 грн, своєчасно, без затримок за кожний об'єкт.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору