Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Ужгороді
  4. Робота Швачка в Україні
  5. Швачка
  Відправити резюме

  Швачка

  Заблокована
  10 000 грн.
   26 травня  Ужгород 
  Компанія: Студія реставрації меблів «Бакса»  (https://jobs.ua/company-studya-restavrats-meblv-baksa-1622131) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Легка промисловість

  Контакти

  Телефон: +38 (099) 954-48-89
  Контактна особа:Золтан

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Потрібна швачка для роботи з меблевою тканиною, бажано з досвідом роботи. Можливість працювати вдома. Графік вільний. Оплата за домовленістю. Сфера реставрація м'якої мебелі.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору