Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Швея (Женская одежда)
Відправити резюме

Швея (Женская одежда)

Заблокована
 22 лютого  Ялта 
Компанія: ООО «Альви»  (https://jobs.ua/company-ooo-alvi-39941) (Всі вакансії)
Категорії:Дизайн, творчість, Виробництво, Легка промисловість
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

В Мастерскую по пошиву и ремонту одежды требуется швея в г. Ялта.

Требования: с опытом работы швеей;, о/р на бытовых и производственных швейных машинах; возможен о\р в мастерских и/или фабриках по пошиву одежды; о/р или образование закройщика (приветствуется); c регистрацией/разрешением работ в АР Крым, а так же:

не конфликтность, исполнительность, старательность, обязательность, вежливость.

Обязанности: пошив/ремонт женской одежды, предоставление консультаций клиентам по возможным видам/срокам пошива и ремонта, ведение отчетности.

График работы: свободный(или по договоренности на собеседовании). Испытательный срок 2 месяца. Заработная плата по выработке(или оговаривается по итогам собеседования).

Информация и Запись на собеседование по телефону: +7 978 778 34 71, Лиля Энверовна .

Резюме по адресу: отправить резюме

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

↑ Вгору