UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Швея, Портная в Києві
  5. Швея, Портная

Швея, Портная

Заблокована
15 000 грн.
 22 вересня 2022  Київ 
Компанія: Корисна Майстерня  (https://jobs.ua/company-korisna-maysternya-387951) (Всі вакансії)
Рубрики:Виробництво; Легка промисловість

Контакти

Телефон: +38 (063) 650-88-44
Контактна особа:Катерина
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Побажання до співробітника

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

На постоянную работу требуется портная. Сотрудничаем со стилистами, дизайнерами и брендами. Отшиваем в основном, женскую одежду.Мелкие партии. А так же одежду для телевидения клиров и рекламы. 

Требования: Сборка изделий от начала до конца. Понимание полного цикла пошива изделий. Качество пошива и скорость приветствуется) Пунктуальность и обязательность.

Мы предлагаем: Комфортное, спокойное место работы. Не большой дружный коллектив. Своевременная з.п. 12000 15000 гр. Стандартный график работы Мы находимся: Левый берег, район Института Химии Катерина ....44

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору