Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Софіївській Борщагівці
  4. Робота Системний адміністратор в Україні
  5. Системний адміністратор
  Відправити резюме

  Системний адміністратор

  Заблокована
  17 грн.
    3 січня  Софіївська Борщагівка 
  Компанія: Bron  (https://jobs.ua/company-bron-1608627) (Всі вакансії)
  Рубрики:IT, WEB фахівці; Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 080-39-28
  Контактна особа:Олександр Ткачук

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Необхідні навички - комунікабельність, уважність, відповідальність, вільне володіння українською та російською мовами, знання слаботочних систем, принципів роботи камер відеоспостереження, частот сигналів.

  Обов'язки: Консультація клієнтів щодо монтажу системи "розумний будинок", її налаштування, вирішення проблем щодо неправильної авторизації, тощо. Пояснення особливостей роботи системи, її функціонування та відмінності від аналогів (із заглибленням в технічні особливості)

  Умови: повний робочий день, можлива віддалена робота, дружній колектив, робота із цікавим інноваційним продуктом. Бонуси за хороші відгуки клієнтів

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору