Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Слюсар-електрик в Києві
  5. Слюсар-електрик
  Відправити резюме

  Слюсар-електрик

  Заблокована
  21 000 грн.
    8 жовтня  Київ 
  Компанія: АТ «КВК «РАПІД»  (https://jobs.ua/company-at-kvk-rapd-104285) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 566-35-17
  Адреса:вул. Зрошувальна, 7

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий

  Опис вакансії

  Підприємство АТ "КВК "Рапід" запрошує на роботу Слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування вантажних автомобілів. Досвід роботи з навиками електронного діагностування транспортних засобів. Підприємство займається міжнародним перевезенням вантажів та технічним обслуговуванням і ремонтом транспортних засобів. З/п: 21000 грн + соцпакет. З питань працевлаштування звертатися за телефоном.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору