Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Волновасі
  4. Робота SMM-менеджер в Україні
  5. SMM-менеджер
  Відправити резюме

  SMM-менеджер

  Заблокована
   11 січня  Волноваха 
  Компанія: Ахунзянова С.Ю.  (https://jobs.ua/company-ahunzyanova-syu-1603309) (Всі вакансії)
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі; Офісний персонал

  Контакти

  Контактна особа:Відділ управління персоналом ФОП Ахунзянова СЮ
  Адреса:ул.Тельмана, 69

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Вимоги:

  высшее образование в сфере маркетинга и(или) опыт работы в сфере ритейла будет приоритетом;понимание специфики розничного бизнеса;знание дизайнерских программ,способность генерировать креативные идеи, амбициозность;многозадачность.

  Обов'язки:

  анализ рынка, аудитории и конкурентов;разработка стратегии по продвижению в сети;создание и развитие профилей/групп в соцсетях;генерация и оформление контента: текст, фото, видео, инфографика и прочее;привлечение подписчиков, увеличение аудитории;формирование и повышение лояльности к бренду;коммуникация с подписчиками;мониторинг эффективности продвижения страниц;работа с упоминаниями бренда в социальных сетях, репутационный маркетинг.

  Умови:

  работа в центре города;пятидневка, сб. и вс. - выходнойвозможности для профессионального и карьерного развития, интересные проекты

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору