Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Спеціаліст в Україні
  5. Спеціаліст
  Відправити резюме

  Спеціаліст

  Заблокована
  6 500 грн.
   18 травня  Дніпро 
  Компанія: Днепровский районный отдел ГИС  (https://jobs.ua/company-dneprovskiy-rayonnyiy-otdel-gis-1587833) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Юриспруденція, право

  Контакти

  Контактна особа:Юлия Кущенко
  Адреса:Днепр, Тепличная,2

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  - вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

  Обязанности: - реєстрація вхідної та (або) вихідної кореспонденції, реєстрація та облік звернень громадян, ведення Автоматизованої системи виконавчого провадження в межах делегованих повноважень
  - ведення необхідних номенклатурних справ фінансових документів та розпоряджень державних виконавців, оформлення таких справ відповідно до встановленого порядку з метою передачі до архіву.
  - моніторинг дотримання строків виконання доручень (розпоряджень) керівника відділу
  - оформлення та передача до архіву номенклатурних справ (документів) поточного діловодства відділу, завершених виконавчих проваджень
  - підготовка матеріалів до нарад, семінарів, інших заходів відділу, документальне оформлення таких заходів (в межах наданих повноважень)
  - складання платіжних доручень, фінансові та юридичні зобов’язання по спеціальному реєстраційному рахунку, надання для оплати в органи Держказначейства
  - ведення бухгалтерського обліку з депозитних коштів відділу та коштів авансових внесків стягувачів.

  Условия:оптимальні

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору