Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Специалист в исследовательский отдел в Україні
  5. Специалист в исследовательский отдел
Відправити резюме

Специалист в исследовательский отдел

Заблокована
  1 листопада  Харків 
Компанія: ООО "Институт Прикладной Психологии "Гуманитарный центр"  (https://jobs.ua/company-ooo-institut-prikladnoy-psihologii-gumanitarnyiy-tsentr-121944) (Всі вакансії)
Категорії:Реклама, маркетинг, PR, Наука, освіта, переклади, Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон: +38 (057) 719-52-40
Контактна особа:Менеджер подбора
Адреса:Харьков, ул. Чернышевская, 34

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Институт Прикладной Психологии - научная, консультационная, обучающая и издательская компания. В связи с расширением сферы деятельности проводит конкурс в ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ОТДЕЛ.


Вакансия:

- Сотрудник в исследовательский отдел.


Работа: переговоры с клиентами, исследование и проектирование структуры управления, оценка персонала, анализ исследования потребителей, сбор и обработка данных и написание отчетов.


Требования: ВО специальное (возможно, социолог, психолог, лингвист), ПК.


Дополнительные требования: профессиональная мотивация, исследовательский интерес, любознательность, ориентация на людей, коммуникабельность, внимательность, точность.


Начинающим обучение!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору