Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Старша медична сестра ДНЗ в Україні
  5. Старша медична сестра ДНЗ
  Відправити резюме

  Старша медична сестра ДНЗ

  Заблокована
  6 000 грн.
    1 липня  Запоріжжя 
  Компанія: ДНЗ № 177  (https://jobs.ua/company-dnz-177-217233) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (066) 454-58-36
  Контактна особа:Людмила Шаповал
  Адреса:Запорожье, ул. Победы, 15а

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Медична освіта

  Обязанности: Старша медична сестра здійснює: 2.1. Щоденний огляд дітей. 2.2. Стежить за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у ДНЗ. 2.3. Контролює якість харчування в ДНЗ. 2.4. Проводить санітарно-просвітницьку роботу.

  Условия: Старша медична сестра: 3.1. Проводить щоденний огляд зіву та шкіри дітей. 3.2. Здійснює систематичний нагляд за виконанням санітарних правил і режиму дня. 3.3. Проводить профілактичні щеплення за призначенням лікаря. 3.4. Впроваджує нові форми роботи щодо оздоровлення дітей та надає консультації батькам. 3.5. Розробляє перспективне меню та картки страв з урахуванням технологій приготування та складає щоденне менюрозкладку. 3.6. Робить щоденний підрахунок натуральних норм основних продуктів. 3.7. Проводить щоденний органолептичний контроль готових страв. 3.8. Здійснює своєчасне придбання вітамінів, медикаментів, іншого медичного обладнання та інвентарю; комплектує аптечку невідкладної медичної допомоги. 3.9. Своєчасно проходить медичний огляд і відповідає за своєчасне проходження медичного огляду інших працівників ДНЗ. 3.10. Організовує випуск санбюлетенів, стіннівок щодо профілактики захворювань, проводить заняття з персоналом щодо закріплення медичних знань та надання першої медичної допомоги. 3.11. Готує необхідні документи для вступу дітей до школи. 3.12. Стежить за маркуванням меблів та посуду. 3.13. Відповідає за ведення медичної документації. 3.14. Постійно підвищує свій фаховий рівень шляхом курсової перепідготовки. 3.15. Дотримується вимог нормативних документів з охорони праці, пожежної безпеки. 3.16. Бере участь у проведенні ремонту в ДНЗ.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору