Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Столяр-верстатник
Відправити резюме

Столяр-верстатник

Заблокована
15 000 грн. + %
 16 вересня  Київ 
Компанія: Прилади і Арматура  (https://jobs.ua/company-priladi-armatura-407737) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон:+38 (096) 996-47-81
Контактна особа:Алла
Адреса:Київ, ст.м. "Академмістечко"

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Столяр-верстатник потрібен на постійне місце роботи столярному виробництву (ст.м. "Академмістечко"). З/п: 15 000 грн + %. Виготовлення виробів з натурального дерева. Досвід роботи від 2 років та досвід на деревообробних верстатах, без шкідливих звичок. Виїзд на монтаж готових виробів сплачується окремо. ГР: пн-пт, 9.00-18.00.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору