Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Горішніх Плавнях
  4. Робота Сварщик в Україні
  5. Сварщик
  Відправити резюме

  Сварщик

  Заблокована
  25 000 грн.
   16 вересня  Горішні Плавні 
  Компанія: ФОП Веригин А.А.  (https://jobs.ua/company-fop-verigin-aa-1616824) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 521-48-07
  Контактна особа:Андрей Веригин
  Адреса:Полтава

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Набор открыт до 18.09.21. Ответственный адекватный без вредных привычек, чётко  выполняющий поставленные задачи

  Обязанности: Сварщик от 3 разряда вертикал, потолок варить обязательно,(металлоконструкции), Качественное выполнение работы. Безукоризненное выполнение требований охраны труда и пожарной безопасности. Беспрекословное выполнение  поставленных задач! (служивым сварщикам) преимущество)

  Условия:  Оплата   950 -1100 в день, также есть ночные смены оплата в ночь(1150-1200)   Компания предоставляет жилье, сизы, инструмент, своевременную выплату заработной платы ,психологическую поддержку. Работа : ремонт, замена тех.линий  и оборудования , хорошо оплачивается,  30000 не предел.

  0675214807 Андрей Андреевич.

   Набор открыт до 10.10.21 !!!

  Работа вахтовым методом в г.Горишние Плавни, Полтавская обл.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору