UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту.
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чехії
  4. Робота Сварщик полуавтомат в Україні
  5. Сварщик полуавтомат
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Сварщик полуавтомат

Заблокована
43 600 грн.
 14 лютого 2020  Чехія
Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: 20-55 лет, с квалификацией сварщика

Обязанности: варить на миг-маг, читать чертежи

Условия: проживание за наш счет, комната на 3-5 человек, стир. машина, сан.узел, WLAN, кухня, оплата 150 чеш крон в час (5,7 евро/час) + сверхурочные (183 чеш.крон - 7 евро/час), После испытательного срока зарплата повышается (зависит от Вас), на фирме есть столовая, обед 1,5 евро, график работы 7-21.00+ суббота. Виза и проезд оплачивается. Мед.страховка, отпуск 28 дней

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору