Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Торговий представник

 21 апреля Львов 
Компания:скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-414303) ( Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Юг-Контракт — провідний Український дистриб’ютор IT, цифрової техніки, споживчої електроніки, та мобільної телефонії запрошує на роботу на вакансію Торговий представник, м. Львів.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПОСАДИ:

Робота з роздрібними точками продажу та гуртовими клієнтами; Продаж груп товарів: аксесуари до цифрової техніки, дрібна побутова техніка, посуд, фото товари; Ведення наявних клієнтів, пошук і залучення нових клієнтів; Виконання планів з продажу, контроль дебіторки.

КЛЮЧОВІ ОЧІКУВАННЯ ВІД ПРЕТЕНДЕНТІВ:

Досвід роботи в гуртових продажах від 1 року; Відпрацьовані навички ефективних переговорів з клієнтами; Звичка працювати на результат; Вміння налагоджувати внутрішні комунікації з різними відділами компанії; Бажано досвід роботи з великим асортиментом товарів, та на висококонкурентних ринках; Вміння працювати в команді, ініціативність, бажання та здатність до навчання; НЕ важливо які групи товарів ви раніше продавали, нам ВАЖЛИВІ ваші навички продажів, та бажання працювати в продажах.

МИ ПРОПОНУЄМО:

Конкурентну заробітну платню, зі зрозумілою та прозорою системою мотивації; Адаптаційний період з лояльними планами продажів, та гарантованим доходом; Робота офіс / поля, орієнтовне співвідношення 50% / 50%; Індивідуальне робоче місце в офісі; Компенсації проїзду, мобільного зв’язку; Офіційне оформлення, п’ятиденний робочий тиждень, графік з 9:00 до 18:00; Знижки для співробітників на весь асортимент; Професійний розвиток, перспективу кар'єрного зростання.
Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

 
↑ Наверх