Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Торговий представник

 21 апреля Львов

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Юг-Контракт — провідний Український дистриб’ютор IT, цифрової техніки, споживчої електроніки, та мобільної телефонії запрошує на роботу на вакансію Торговий представник, м. Львів.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПОСАДИ:

Робота з роздрібними точками продажу та гуртовими клієнтами; Продаж груп товарів: аксесуари до цифрової техніки, дрібна побутова техніка, посуд, фото товари; Ведення наявних клієнтів, пошук і залучення нових клієнтів; Виконання планів з продажу, контроль дебіторки.

КЛЮЧОВІ ОЧІКУВАННЯ ВІД ПРЕТЕНДЕНТІВ:

Досвід роботи в гуртових продажах від 1 року; Відпрацьовані навички ефективних переговорів з клієнтами; Звичка працювати на результат; Вміння налагоджувати внутрішні комунікації з різними відділами компанії; Бажано досвід роботи з великим асортиментом товарів, та на висококонкурентних ринках; Вміння працювати в команді, ініціативність, бажання та здатність до навчання; НЕ важливо які групи товарів ви раніше продавали, нам ВАЖЛИВІ ваші навички продажів, та бажання працювати в продажах.

МИ ПРОПОНУЄМО:

Конкурентну заробітну платню, зі зрозумілою та прозорою системою мотивації; Адаптаційний період з лояльними планами продажів, та гарантованим доходом; Робота офіс / поля, орієнтовне співвідношення 50% / 50%; Індивідуальне робоче місце в офісі; Компенсації проїзду, мобільного зв’язку; Офіційне оформлення, п’ятиденний робочий тиждень, графік з 9:00 до 18:00; Знижки для співробітників на весь асортимент; Професійний розвиток, перспективу кар'єрного зростання.
Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх