Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Торговый представитель

Торговый представитель

Заблокована
14 000 грн.
 15 серпня  Одеса 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі

Контакти

Телефон:+38 (093) 643-79-89
Контактна особа:Сергей
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

  • В связи с расширением, дистрибьюторская компания (бытовая химия, товары для дома) срочно ищет торговых представителей!!!
  • Требования: Быть целеустремленным, трудолюбивым, ответственным, коммуникабельным, уметь работать в команде, выполнять поставленные задачи. Опыт работы не менее 6 месяцев.
  • Условия работы: Отсутствие надуманных штрафов!!! Официальное оформление. Пятидневка. Офис по ул. Космонавта Комарова. Закрепленный район. После шести месяцев работы предоставляется оплачиваемый отпуск 2 раза в год.
  • Обязанности: Сбор заказов, поиск новых клиентов, ведение дебиторки, соблюдение маршрута и планирование задач, выполнение инициатив от компании.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору