Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Красних Окнах
  4. Робота Тракторист-механизатор в Україні
  5. Тракторист-механизатор
  Відправити резюме

  Тракторист-механизатор

  Заблокована
  20 000 грн.
   27 лютого  Красні Окни 
  Компанія: СФГ Нива  (https://jobs.ua/company-sfg-niva-1623763) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс; Сільське господарство, агробізнес

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 928-60-81
  Контактна особа:Павло Григорович

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги:

  • Відповідальність
  • досвід роботи на аналогічній техніці (у нас МТЗ-82, ХТЗ 242, Джон 110, посівний комплекс Патріот і т.п.) ЧИ велике бажання навчитись роботі на ній (толкову людину, що уміє керувати транспортним засобом з причіпом ззаду, можемо обучити);
  • знання побудови, принципів дії механізмів та агрегатів;
  • права водія (не обов«язково спеціалізовані, категорії В достатньо)

  Обов’язки:

  • виконання польових робіт
  • перевезення вантажу
  • ремонт закріпленої техніки

  Умови роботи:

  • Випробувальний термін (2місяця) оплачується за мінімальною ставкою (6700грн\міс). Проживання на випробний термін оплачуємо ми.
  • Після випробувального терміну офіційне працевлаштування, повний соц.пакет (оплата лікарняних, оплачувана відпустка, відрахування у пенсійний фонд, доставка транспортом СФГ на робоче місце, на Новий рік — солодкі подарунки дітям + за домовленістю сторін).
  • Техніка різних років виробництва та різних виробників.
  • Регулярна вчасна оплата праці (ставка + % від зробленої роботи). За якісну і старану роботу — можлива оплачувана путівка на одного в санаторій раз на рік.
  • Ми — невелике фермерське господарство на півночі Одеської області. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете у нас працювати, то треба буде переїздити, якщо живете не в нашому селі чи парі найближчих сіл. Ми зацікавлені у відповідальних, спокійних, бажано, досвідчених трактористах-механізаторах на тривалий час. Таким людям готові забезпечити максимальне сприяння у покращенні житлових умов, розвитку дітей та себе, щорічному перегляді в кращу сторону умов оплати праці. Шукаємо таку людину, яка працюватиме з душею. І такому спеціалісту гарантуємо максимальне сприяння.
  • Звертатись за номером телефону ....81 Павло Григорович

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору