Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Тракторист (офіс-майстер) в Києві
  5. Тракторист (офіс-майстер)
  Відправити резюме

  Тракторист (офіс-майстер)

  Заблокована
   10 вересня  Київ 
  Компанія: ТОВ «ФОРУМ ГРУП УКРАЇНА»  (https://jobs.ua/company-tov-forum-grup-ukrana-101005) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Тракторист (офіс-майстер) потрібен мережі бізнес-центрів. ГР: 5/2, 8 годин на день. З/п 14500 грн. ст.м "Васильківська", тел. 067-...-0741. ГР: 5/2, 8 годин на день. З/п 15000 грн. ст.м "Лук'янівська", тел. 050-...-1213. Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування, оплачувані відпустка та лікарняні, з/п 2 рази на місяць, премії. Телефонуйте: пн-пт, 9.00-18.00

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору