Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Уборщица в Україні
  5. Уборщица
  Відправити резюме

  Уборщица

  Заблокована
  400 грн.
   27 вересня  Харків 
  Компанія: Лечебно-косметологический центр «САНА»   (https://jobs.ua/company-lechebno-kosmetologicheskiy-tsentr-sana-418379) (Всі вакансії)
  Рубрики:Робота без кваліфікації

  Контакти

  Адреса:вулиця Пушкінська, 43

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требуется уборщица в отделение дерматологии и косметологии медицинского центра "Сана".  

  Обязанности: Уборка мест общего пользования, коридора, кабинетов. 

  Условия: График работы неделя через неделю, имеется комната для отдыха. Зарплата выплачивается своевременно, без задержек. За сутки 400грн на руки. Находимся в центре Харькова на ул. Пушкинская , 43. Ст. м. Архитектора Бекетова. Звонить с 10:00 до 18:00 в рабочие дни.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору