Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Дніпрі
  4. Робота Учитель технічної праці в Україні
  5. Учитель технічної праці
  Відправити резюме

  Учитель технічної праці

  Заблокована
  4 624 грн.
    9 липня  Дніпро 
  Компанія: КЗО "СЗШ №97 ім. П.І. Шкідченка"ДМР  (https://jobs.ua/company-kzo-szsh-97-m-p-shkdchenkadmr-1604880) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 917-92-14
  Контактна особа:Гречин Володимир Васильович
  Адреса:Дніпро, вул.Велика Діївська 42

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Найбільша школа міста запрошує на роботу викладача технічної праці з навантаженням 33 години на тиждень. Будемо раді бачити в своєму колективі цілеспрямованого, з активною життєвою позицією педагога, який любить дітей і готовий передавати їм свої знання та досвід. В рамках уроків технічної праці будуть запроваджуватися заняття з робототехніки на базі конструкторів LEGO MINDSTORMS Education EV3. Розглянемо кандидатів як із відповідною педагогічною освітою, так і з вищою профільною освітою відповідної галузі (не педагогічною). Кандидат повинен вільно володіти державною мовою. Ставка від 4624 грн ( спеціаліст) до 5113 грн (вища категорія), а також доплати за педагогічний стаж (10%, 20%, 30%) , за престижність професії вчителя (20%) та інші.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору