Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Дніпро
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Учитель трудового навчання (технічна праця)
Відправити резюме

Учитель трудового навчання (технічна праця)

Заблокована
5 000 грн.
  7 серпня  Дніпро 
Компанія: КЗО "СЗШ № 97 ім. П.І. Шкідченка" ДМР  (https://jobs.ua/company-kzo-szsh-97-m-p-shkdchenka-dmr-1597985) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон:+38 (067) 917-92-14
Контактна особа:Гречин Володимир Васильович
Адреса:Дніпро, вул. Велика Діївська, 42

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: досвід роботи, вища освіта. Уважність і виваженість в роботі з дітьми. Володіння сучасними методами навчання, бажання навчати через гру та творчий процес.

Условия работы: Гарантуємо офіційне працевлаштування, достойну і своєчасну виплату заробітньої плати, відпустку в літній період, роботу в дружньому колективі.

Обязанности: Організація навчально-виховного процесу.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору