Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Керівництво
  5. Управляющий магазином

Управляющий магазином

Заблокована
 17 травня  Миколаїв 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Керівництво
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Опыт работы в сфере торговли. Опыт управленческой деятельности. Способности к анализу. Позитивизм, нацеленность на результат.

Условия работы: Работа руководителем в растущей сети современных популярных магазинов (формат — минигастроном). Команда профессионалов-единомышленников.

6-ти дневная рабочая неделя.

Оформление по трудовому или гражданскому договору (на усмотрение сотрудника).

Убедительный соцпакет: оплачиваемые отпуска, больничные, выслуга лет, 13 ЗП

Обязанности: Организация работы на вверенных магазинах, контроль, работа по обеспечению оптимального количественного и ассортиментного запаска, работа с персоналом, обеспечение выполнения планов. Поднятие престижа фирмы путем качественного обслуживания покупателей.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору