Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вантажник в Києві
  5. Вантажник
  Відправити резюме

  Вантажник

  Заблокована
  12 000 грн.
   19 червня  Київ 
  Компанія: Київська філія ТОВ "ВіТАЛЮКС ДИСТРИБУЦІЯ"  (https://jobs.ua/company-kivska-flya-tov-vtalyuks-distributsya-135284) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 260-98-20
  Контактна особа:Олександр Володимирович
  Адреса:село Проліски, Бориспільський р-н, вул. Броварська, 4

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Дистриб'юторська компанія запрошує на роботу Вантажників. Баж. до 35 років. З/п від 12000-15000 грн (премія, бонус). село Проліски, Бориспільський р-н, вул. Броварська, 4, територія Бориспільського автозаводу. Розвозка від Дарницького з/д вокзалу.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору