Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вантажник в Києві
  5. Вантажник
  Відправити резюме

  Вантажник

  Заблокована
  10 000 грн.
   13 жовтня  Київ 
  Компанія: ТОВ "РОЯЛ ПАЛЛЄТ СЕРВІС"  (https://jobs.ua/company-tov-royal-pallt-servs-1598226) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Контактна особа:Олександр, Павло

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Вантажники дерев’яних піддонів потрібні в компанію «Роял Палет Сервіс» (дерев'яні піддони). Вимоги: бажано чоловік, працьовитий, фізично міцний. Ми пропонуємо: повну зайнятість, офіційне працевлаштування. З/п від 10000 грн/міс + премія за підсумками місяця. З питань працевлаштування просимо телефонувати з 9.00 до 18.00, пн-пт. Тел.: 067-...-3744, Олександр; 097-...-4300, Павло.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору