Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Логістика, доставка, склад
  5. Вантажник-комплектувальник
Відправити резюме

Вантажник-комплектувальник

Заблокована
10 000 грн.
 10 серпня  Київ 
Компанія: ООО"Ларев"  (https://jobs.ua/company-ooolarev-158420) (Всі вакансії)
Категорії:Логістика, доставка, склад

Контакти

Телефон:+38 (675) 047-07-0
Контактна особа:Наталья Ігорівна.

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

вантажник-комплектувальник на склад. З/п 10000 грн. Дистриб'ютор кондитерських виробів. Графік роботи: позмінний, 1,2 зміна; день/день; розглянемо варіанти індивідуального графіка. Наявність паспорта обов'язкова. Надаємо гуртожиток. Солом'янський р-н. Розвозка від Південного з/д вокзалу. Тел. 067-504-7070, Наталья Ігорівна.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору