Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Хмельницький
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Вчитель англійської мови
Відправити резюме

Вчитель англійської мови

Заблокована
7 000 грн.
  4 липня  Хмельницький 
Компанія: Мовна школа АВС  (https://jobs.ua/company-movna-shkola-avs-1585400) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Мовна школа "АВС" шукає вчителя англійської мови. Знання другої іноземної мови буде додатковою перевагою. Вимоги до кандидатів: володіння мовою на рівні В2 і вище, хороша вимова, активність і креативність у роботі. Попередній досвід роботи вітається, проте не є обов'язковою вимогою. З усіх питань звертайтеся, будь ласка, за вказаним номером. Будемо раді бачити!

Обязанности:

Условия:

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору