Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вихователь в Києві
  5. Вихователь
  Відправити резюме

  Вихователь

  Заблокована
  4 300 грн. + %
   15 травня  Київ 
  Компанія: Дошкільний навчальний заклад №423  (https://jobs.ua/company-doshklniy-navchalniy-zaklad-423-1577794) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 456-03-20
  Контактна особа:Валентина Василівна
  Адреса:Дегтярівська, 43-А

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования: Любов до дітей та до своєї професії. Порядність, пунктуальність, відповідальність, акуратність, проактивна життєва позиція. Вища спеціалізована освіта, вільне володіння українською мовою, знання дитячої педагогіки та психології.

  Обязанности: Догляд за дітьми, проведення та планування різних форм роботи з дітьми згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти та програми "Дитина",забезпечення безпеки та гігієни дітей;

  Условия: комфортне місце роботи у сучасному садочку, офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні і відпустки, можливість професійного зростання, графік роботи позмінний.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору