Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вінниця
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Вихователь, помічник вихователя
Відправити резюме

Вихователь, помічник вихователя

Заблокована
5 000 грн.
 13 травня  Вінниця 
Компанія: КЗ "Дошкільний навчальний заклад №19 ВМР"Дивограй"  (https://jobs.ua/company-kz-doshklniy-navchalniy-zaklad-19-vmrdivogray-1589091) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: вища педагогічна освіта, любов до дітей, виконавська дисципліна

Обязанности: Виховання, розвиток та догляд за дітьми дошкільного віку

Условия: Позмінна робота, повний соцпакет, відпустка влітку, до відпустки виплачується матеріальна допомога на оздоровлення, +річна премія. Сучасний дитячий садок у центрі міста, молодіжний колектив.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору