UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Вінниці
  4. Робота Вихователь, вчитель молодших класів, вихователь, вчитель англійської мови в Україні
  5. Вихователь, вчитель молодших класів, вихователь, вчитель англійської мови
Відправити резюме

Вихователь, вчитель молодших класів, вихователь, вчитель англійської мови

Заблокована
8 000 грн.
 28 вересня 2022  Вінниця 
Компанія: Fairy Land-простір сімейного розвитку  (https://jobs.ua/company-fairy-land-prostr-smeynogo-rozvitku-1615014) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Контакти

Контактна особа:Майя Миколаївна
Адреса:Вінниця, г. Винница, ул. Ляли Ратушной 18

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Запрошуємо до співпраці фахівців на такі посади: виховател. або вчитель молодших класів, вихователь, вчитель англійської мови, логопед. 

За бажанням та за наявності відповідної освіти дані посади можна поєднувати ( наприклад, вихователь у міні-садочку до 14.00 та вчитель анг.мови увечері)

Вимоги: досвід  роботи з дітьми, енергійність, комунікабельність, відповідальність, бажання навчатись та вдосконалювати свої знання, тактовність, пунктуальність.

Обов'язки: педагогічна діяльності за своїм фахом, догляд за безпекою та поведінкою дітей, робота на результат, спілкування з батьками. 

Умови: Комфортне приміщення в центрі міста, невелика кількість дітей в групах, наявність всього інвентаря для робочого процесу, харчування, молодий дружній колектив.

  Гідна заробітна плата за якісно виконану роботу.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору