Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Хмельницький
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Викладач з англійської мови
Відправити резюме

Викладач з англійської мови

Заблокована
7 000 грн. + %
 18 червня  Хмельницький 
Компанія: Flash  (https://jobs.ua/company-flash-125968) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Зараз саме час влаштуватися на посаду викладача в Школу англійської мови FLASH!

Ми мережа Шкіл англійської мови FLASH — це велика енергійна команда, молодий колектив, стабільна компанія.

Філії в 4 містах України (Київ, Вінниця, Одеса, Хмельницький)Більше 80 професійних викладачівБільше 2500 студентів, які перебувають на навчанні в даний момент.

вимоги:

Рівень володіння англійською мовою — Upper-Intermediate і вище; Професійна освіта (педагогічне або лінгвістичне); Наявність міжнародних сертифікатів буде перевагою; Пунктуальність, відповідальність, бажання навчатися і розвиватися.

Умови роботи:

Навчання студентів в групах та індивідуально (Schoolchildren, teens, adults); Навчання студентів за нашою авторською методикоюРівень студентів від Beginer до Advanced; Групи від 4 до 12 осіб; Індивідуальні заняттяМи пропонуємо :

Навчання нашої авторською методикою і постійний розвиток до рівня професіонала; Необхідні підручники і методичні матеріали для провидіння занять; Офіс в центріВисоку і своєчасну оплату; Офіційне працевлаштування; Зручний, гнучкий графік.

Для запису на співбесіду — надсилайте своє резюме.

Детальніше про нас читайте на сайті https://khmelnitskiy.flashstudies.net/

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору