Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Херсоні
  4. Робота Водитель автобетононасоса в Україні
  5. Водитель автобетононасоса
Відправити резюме

Водитель автобетононасоса

Заблокована
 25 березня  Херсон 
Компанія: ТОВ "Таврія проект інжиніринг компані"  (https://jobs.ua/company-tov-tavrya-proekt-njinring-kompan-391452) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон: +38 (050) 315-69-67
Контактна особа:Анна Багненко
Адреса:Херсон, Краснофлотская,17

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Обязанности: управление автобетононасосом. Содержание автобетононасоса в чистоте и технически исправном состоянии. Строгое соблюдение правил техники безопасности при работе на строительных объектах.
Требования: водительское удостоверение категории С, С1 – обязательно. опыт работы водителем автобетононасоса приветствуется. Ответственность, точность в исполнении работы
Условия работы: график работы шестидневка, работа в Херсоне и Херсонской обл. командировки. Официальное трудоустройство. Заработная плата от 1000 грн., зависит от объемов, перекачанных куб. метр бетонной смеси.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору