Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Водитель бензовоза
Відправити резюме

Водитель бензовоза

Заблокована
8 000 грн. + %
 26 квітня  Київ 
Компанія: ООО ИВНИЦА  (https://jobs.ua/company-ooo-ivnitsa-1190) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Водитель бензовоза обязанности прием, сдача, перевозка светлых нефтепродуктов на автомобиле Рено, ДАФ по территории Украины. Ведение отчетности. Грамотное выполнения обязанностей водителя бензовоза, трудоспособность, порядочность, ответственность, самоорганизация.. Наличие АДР. Категория Е. Опыт работы на бензовозе от 3-х лет. Знание технической части тягача и полуприцепа. Содержание автомобиля в технически исправном состоянии. Без судимостей. Образование значения не имеет. Место проживания Киев или Киевская обл.. Условия работы: полная занятость, официальное трудоустройство согласно трудового законодательства Украины, круглосуточная диспетчерезация, стабильная з/п ставка + командировочные + км. от выработки.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору