Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Водитель-экспедитор
Відправити резюме

Водитель-экспедитор

Заблокована
15 000 грн.
 11 травня  Київ 
Компанія: Київська філія ТОВ "ВіТАЛЮКС ДИСТРИБУЦІЯ"  (https://jobs.ua/company-kivska-flya-tov-vtalyuks-distributsya-135284) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Водитель-экспедитор требуется дистрибьюторской компании. Треб.: водит. удост. кат. "С", "Д", ОР от 3 лет, возраст жел. до 35 лет. Адрес: с. Пролиски, Бориспольского р-на, Киевской обл., ул. Броварская, 4, территория Бориспольского автозавода.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору