Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Водитель-международник

56 000 грн.
  4 октября  Львов

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Наша компанія спеціалізується на міжнародних транспортних перевезеннях в Європі. Зараз в парку компанії налічується більше 700 автомобілів марки Мерседес та МАН до двох років класу Євро-6, та більше 500 водіїв з України.

На даний момент на роботу запрошуються водії сідельних тягачів.

Ідеальний кандидат• водій бажано до 50 років, що працював на дорогах Західної Європи на сідельному тягачі не менше 2−3 років (знайомий із системами навігації, чіп-карти, ТІR, CMR, тощо). Для досвідчених водіїв, що не працювали в Європі, передбачене навчання (стажування), що зазвичай триває 1−3 тижня. При стажуванні нараховується зарплата.

Умови роботи: робота в комфортабельних авто Мерседес та менше МАН (повна штора). Стандартна каденція — 2/1міс. (2 місяці за кермом, 1 на відпочинку). Якщо водій бажає працювати довше ніж 2 місяці — компанія не заперечує. Основні маршрути — Франція, Італія, Іспанія, Австрія, Німеччина. За бажанням працівників компанія сприяє в отриманні з часом британської візи для роботи в Великобританії.

Компанія гарантує виплату заробітної плати без затримок (від ставка 60 Є/доба), всі соціальні гарантії, якісний менеджмент і сервіс. Робоча мова диспетчерів — російська. Компанія також забезпечує безоплатний проїзд працівників по маршруту Каунас-Львів щовівторка та Львів-Каунас щосереди фірмовим шатл-бусом та повний супровід в оформленні документів.

Львівський офіс працює в Україні та представляє інтереси компанії вже четвертий рік. Звертайтесь за працевлаштуванням та додатковою інформацією

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх