Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Заблокирована

Водитель-международник

56 000 грн.
  4 октября Львов 
Компания:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1571667) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется

Описание вакансии

Наша компанія спеціалізується на міжнародних транспортних перевезеннях в Європі. Зараз в парку компанії налічується більше 700 автомобілів марки Мерседес та МАН до двох років класу Євро-6, та більше 500 водіїв з України.

На даний момент на роботу запрошуються водії сідельних тягачів.

Ідеальний кандидат• водій бажано до 50 років, що працював на дорогах Західної Європи на сідельному тягачі не менше 2−3 років (знайомий із системами навігації, чіп-карти, ТІR, CMR, тощо). Для досвідчених водіїв, що не працювали в Європі, передбачене навчання (стажування), що зазвичай триває 1−3 тижня. При стажуванні нараховується зарплата.

Умови роботи: робота в комфортабельних авто Мерседес та менше МАН (повна штора). Стандартна каденція — 2/1міс. (2 місяці за кермом, 1 на відпочинку). Якщо водій бажає працювати довше ніж 2 місяці — компанія не заперечує. Основні маршрути — Франція, Італія, Іспанія, Австрія, Німеччина. За бажанням працівників компанія сприяє в отриманні з часом британської візи для роботи в Великобританії.

Компанія гарантує виплату заробітної плати без затримок (від ставка 60 Є/доба), всі соціальні гарантії, якісний менеджмент і сервіс. Робоча мова диспетчерів — російська. Компанія також забезпечує безоплатний проїзд працівників по маршруту Каунас-Львів щовівторка та Львів-Каунас щосереди фірмовим шатл-бусом та повний супровід в оформленні документів.

Львівський офіс працює в Україні та представляє інтереси компанії вже четвертий рік. Звертайтесь за працевлаштуванням та додатковою інформацією

Похожие открытые вакансии на сайте

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищите работу?

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх