Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс , Логістика, доставка, склад
  5. Водитель международник кат е
Відправити резюме

Водитель международник кат е

Заблокована
25 000 грн.
  6 травня  Київ 
Компанія: Горлица  (https://jobs.ua/company-gorlitsa-138879) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс, Логістика, доставка, склад
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Опыт работы в перевозках от 1 года; контроль погрузки-выгрузки, проверка сопроводительных документов на груз; знание тех.устройства и эксплуатация закрепленного автомобиля; контроль за техническим состоянием авто, безопасное вождение автомобиля, наличие медицинского осмотра; опрятность, честность и порядочность.

Условия работы:

Стабильность и долгосрочность трудовых отношений; режим работы согласно КЗОТ (работа и отдых водителей в поездках); автомобиль (ЕВРО-4, ЕВРО-5); обслуживание авто на сервисе; достойная и своевременная заработная плата.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору