Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водитель в такси на наше авто

Заблокована
25 000 грн.
 17 січня  Київ 
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

ВОДИТЕЛИ на автомобили компании.

Работа в такси "Uklon". Требуются активные люди, которые хотят хорошо зарабатывать! От вас: водительский стаж от 2 лет, возраст жел. от 21 года, желание работать, опрятный внешний вид. От нас: 30% от кассы, процент растет в зависимости от кассы (от 800 грн до 1200 грн за сутки и выше), зависит от вашего желание и активности, плюс чаевые. График: сутки/сутки (не полные сутки, есть время на отдых). Заправка, ТО и ремонт за наш счет. Прописка значения не имеет.

Тел. (096) 440-71-71

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору