Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Броварах
  4. Робота Водій кат. СЕ, міжнародник в Україні
  5. Водій кат. СЕ, міжнародник
  Відправити резюме

  Водій кат. СЕ, міжнародник

  Заблокована
  35 000 грн.
   11 листопада  Бровари 
  Компанія: Мірада Класік  (https://jobs.ua/company-mrada-klask-1625262) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Контактна особа:Вікторія
  Адреса:Бровари, бульвар Незалежності 14, оф.202

  Побажання до співробітника

  Освіта:середня
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:плаваючий графік роботи

  Опис вакансії

  Підприємство, що здійснює перевезення вантажів у міжнародному, національному та регіональному сполученнях в пошуках водіїв автопоїзда MAN, DAF. ДОСВІД роботи на міжнародних автопоїздах ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

  Ми пропонуємо: стабільну роботу в українській компанії, що розвивається; дружній, професійний колектив; конкурентну, своєчасну заробітню плату; справедливу та мотиваційно спрямовану систему нарахування зарплати; роботу на доглянутому та вчасно обслуженому автомобілі підприємства.

  Вимоги: трудова книжка з відповідними записами або рекомендації з попередніх місць роботи (бажано але не обов’язково); знання нормативної бази в сфері міжнародних перевезень, знання будови, основ ремонту та технічного обслуговування автотранспортних засобів; готовність до рейсової роботи, чесність, порядність, відповідальність, стресостійкість, вміння поводитись з людьми та документами; закордонний паспорт з можливістю виїзду в Європу, картку для тахографа, посвідчення водія кат.CЕ.

  Обов’язки: функції водія-експедитора транспортної компанії (керування автомобілем, контроль технічного стану, робота з вантажем та документами, відповідальність при отриманні, перевезенні та видачі вантажу, внутрішня звітність), дотримання трудової та фінансової дисципліни, знання та чітке виконання посадової інструкції.

  Умови роботи: ненормований графік (рейсовий, тривалість рейсів від 2-х до 3-х тижнів), водій закріплюється за певним автомобілем, власна ремонтно-технічна база. З/п від виробітку (від фрахту плюс добові).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору